Altıntepe Adak, Altıntepe Kurbanlık, Altıntepe Koç Koyun Kuzu Satış

Altıntepe Adak, Altıntepe Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz,  Altıntepe Adak, Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Altıntepe acil adak, Altıntepe acil kurbanlık, Altıntepe adak, Altıntepe adak fiyatları, Altıntepe adak kesim yeri, Altıntepe adaklık koyun, Altıntepe akika adak,

Altıntepe en ucuz adak, Altıntepe en uygun kurbanlık, Altıntepe En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Altıntepe kurbanlık, Altıntepe Kurbanlık Keçi, Altıntepe kurbanlık koç,

Altıntepe kurbanlık koyun, Altıntepe kurbanlık kuzu, Altıntepe ucuz adak, Altıntepe ucuz kurbanlık