Atalar Adak Satış Ve Ücretsiz Kesim Yeri

Atalar Kurbanlık  Adak Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Atalar Adak Kurbanlık ,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Atalar Adak Atalar Kurbanlık Atalar Adak Fiyatları Atalar Koç Koyun Kuzu Keçi;
Adak,
kişinin farz veya vacip cinsinden biri ibadeti yapacağına dair Allâh’a söz vererek o ibadeti kendisine borç kılması demektir.

Kurban; Allah’a yaklaşmak ve O’nun rızasına ermek niyetiyle kesilen hayvan demektir. Akıllı, hür, mukim ve dini ölçülere göre zengin sayılan mümin, ilâhî rızayı kazanmak gayesiyle kurbanını kesmekle hem Cenab-ı Hakka, hem de maddi durumlarının yetersiz olması sebebiyle kurban kesemeyenlere yardımda bulunarak halka yaklaşmaktadır.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Atalar adak, atalar adak kesim yeri, atalar akika adak, atalar kurbanlık, atalar kurbanlık koç, atalar kurbanlık kuzu, atalar ucuz adak, atalar ucuz kurbanlık, atalar kurbanlık koyun, atalar adaklık koyun, atalar adak fiyatları, atalar acil adak, atalar acil kurbanlık, atalar adak, atalar en ucuz adak, atalar en uygun kurbanlık, atalar En Uygun Kurbanlık Fiyatları, atalar Kurbanlık Keçi, atalar kurbanlık kuzu, atalar ucuz kurbanlık