Hava Alanı Adak Satış Koç koyun kuzu keçi fiyatları

Hava Alanı Adak Satış İstanbul Anadolu Ve Avrupa yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Havaalanı bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

hava alanı adak, hava alanı adak kesim yeri, hava alanı akika adak, hava alanı kurbanlık, hava alanı kurbanlık koç,
hava alanı kurbanlık kuzu, hava alanı ucuz adak, hava alanı ucuz kurbanlık, hava alanı kurbanlık koyun, hava alanı adaklık koyun
hava alanı adak fiyatları, hava alanı acil adak, hava alanı acil kurbanlık, hava alanı adak, hava alanı en ucuz adak, hava alanı en uygun kurbanlık, hava alanı En Uygun Kurbanlık Fiyatları, hava alanı Kurbanlık Keçi, hava alanı kurbanlık kuzu, hava alanı ucuz kurbanlık