İkitelli Adak Kurbanlık Akika Kurbanı Koç Koyun Kuzu Satış Ve Kesim Yeri Görüntülü kesim ile kurbanlıklarınız istediğiniz adrese teslim edilir

İkitelli Kurbanlık Satış İstanbul Avrupa yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

ikitelli acil adak, ikitelli acil kurbanlık, ikitelli adak, ikitelli adak fiyatları, ikitelli adak kesim yeri, ikitelli adaklık koyun, ikitelli akika adak, ikitelli en ucuz adak, ikitelli en uygun kurbanlık, ikitelli En Uygun Kurbanlık Fiyatları, ikitelli kurbanlık, ikitelli Kurbanlık Keçi, ikitelli kurbanlık koç, ikitelli kurbanlık koyun, ikitelli kurbanlık kuzu, ikitelli ucuz adak, ikitelli ucuz kurbanlık