İstanbul Adak Kurbanlık Satış Ve Ücretsiz Kesim Yeri

İstanbul Adak, istanbul Kurbanlık, Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. istanbul Adak Kurbanlık, Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

İstanbul Adak, istanbul Kurbanlık Aydınlı Adak Fiyatları Atalar Koç Koyun Kuzu Keçi;
Adak,
 kişinin farz veya vacip cinsinden biri ibadeti yapacağına dair Allâh’a söz vererek o ibadeti kendisine borç kılması demektir.

Kurban; Allah’a yaklaşmak ve O’nun rızasına ermek niyetiyle kesilen hayvan demektir. Akıllı, hür, mukim ve dini ölçülere göre zengin sayılan mümin, ilâhî rızayı kazanmak gayesiyle kurbanını kesmekle hem Cenab-ı Hakka, hem de maddi durumlarının yetersiz olması sebebiyle kurban kesemeyenlere yardımda bulunarak halka yaklaşmaktadır.


istanbul acil adak, istanbul acil kurbanlık, istanbul adak, istanbul adak fiyatları, istanbul adak kesim yeri, istanbul adaklık koyun, istanbul akika adak,
istanbul en ucuz adak, istanbul en uygun kurbanlık, istanbul En Uygun Kurbanlık Fiyatları, istanbul kurbanlık, istanbul Kurbanlık Keçi, istanbul kurbanlık koç,
istanbul kurbanlık koyun, istanbul kurbanlık kuzu, istanbul ucuz adak, istanbul ucuz kurbanlık