Merkez Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Merkez Adak Kurbanlık ,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

merkez mahallesi mahallesi adak fiyatları, merkez mahallesi mahallesi acil adak, merkez mahallesi mahallesi acil kurbanlık, merkez mahallesi mahallesi adak, merkez mahallesi mahallesi en ucuz adak, merkez mahallesi mahallesi en uygun kurbanlık, merkez mahallesi mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, merkez mahallesi mahallesi Kurbanlık Keçi, merkez mahallesi mahallesi kurbanlık kuzu, merkez mahallesi mahallesi ucuz kurbanlık