Telsizler Adak Kurbanlık Yeri

Telsizler Adak Kurbanlık Satış İstanbul Avrupa yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Telsizler acil adak, Telsizler acil kurbanlık, Telsizler adak, Telsizler adak fiyatları, Telsizler adak kesim yeri, Telsizler adaklık koyun, Telsizler akika adak,
Telsizler en ucuz adak, Telsizler en uygun kurbanlık, Telsizler En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Telsizler kurbanlık, Telsizler Kurbanlık Keçi, Telsizler kurbanlık koç,
Telsizler kurbanlık koyun, Telsizler kurbanlık kuzu, Telsizler ucuz adak, Telsizler ucuz kurbanlık