Altınşehir Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Altınşehir bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Altınşehir Mahallesi acil adak, Altınşehir Mahallesi acil kurbanlık, Altınşehir Mahallesi adak, Altınşehir Mahallesi adak kesim yeri, Altınşehir Mahallesi kurbanlık, Altınşehir Mahallesi kurbanlık koç, Altınşehir Mahallesi kurbanlık kuzu, Altınşehir Mahallesi ucuz adak, Altınşehir Mahallesi ucuz kurbanlık, Altınşehir Mahallesi akika adak