Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. AAtaşehir Ferhatpaşa Mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi acil adak, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi acil kurbanlık, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi adak, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi adak kesim yeri, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi kurbanlık, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi kurbanlık koç, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi kurbanlık kuzu, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi ucuz adak, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi ucuz kurbanlık, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi akika adak