Atatürk Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Aşağı Atatürkbölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Atatürk mahallesi adak fiyatları, Atatürk mahallesi acil adak, Atatürk mahallesi acil kurbanlık, Atatürk mahallesi adak, Atatürk mahallesi en ucuz adak, Atatürk mahallesi en uygun kurbanlık, Atatürk mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Atatürk mahallesi Kurbanlık Keçi, Atatürk mahallesi kurbanlık kuzu, Atatürk mahallesi ucuz kurbanlık