Bahçelievler Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Bahçelievler mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Bahçelievler adak fiyatları, Bahçelievler acil adak, Bahçelievler acil kurbanlık, Bahçelievler adak, Bahçelievler en ucuz adak, Bahçelievler en uygun kurbanlık, Bahçelievler En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Bahçelievler Kurbanlık Keçi, Bahçelievler kurbanlık kuzu, Bahçelievler ucuz kurbanlık