Çengelköy Adak Satış Kesim Merkezi

Çengeşköy Adak  Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Çengelköy bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Çengelköy Adak  Satış, çengelköy adak, çengelköy adak kesim yeri, çengelköy akika adak, çengelköy kurbanlık, çengelköy kurbanlık koç, çengelköy kurbanlık kuzu, çengelköy ucuz adak, çengelköy ucuz kurbanlık, çengelköy kurbanlık koyun, çengelköy adaklık koyun, çengelköy adak fiyatları, çengelköy acil adak, çengelköy acil kurbanlık, çengelköy adak, çengelköy en ucuz adak, çengelköy en uygun kurbanlık, çengelköy En Uygun Kurbanlık Fiyatları, çengelköy Kurbanlık Keçi, çengelköy kurbanlık kuzu, çengelköy ucuz kurbanlık