Kanlıca Adak Kurbanlık Uygun Adak Koç Koyun Kuzu Satış Ve Kesim Yeri

Kanlıca Adak Kurbanlık İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

kanlıca adak, kanlıca adak kesim yeri, kanlıca akika adak, kanlıca kurbanlık, kanlıca kurbanlık koç, kanlıca kurbanlık kuzu, kanlıca ucuz adak, kanlıca ucuz kurbanlık, kanlıca kurbanlık koyun, kanlıca adaklık koyun, kanlıca adak fiyatları, kanlıca acil adak, kanlıca acil kurbanlık, kanlıca adak, kanlıca en ucuz adak, kanlıca en uygun kurbanlık, kanlıca En Uygun Kurbanlık Fiyatları, kanlıca Kurbanlık Keçi, kanlıca kurbanlık kuzu, kanlıca ucuz kurbanlık