Cumhuriyet Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Esatpaşa mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

cumhuriyet mahallesi adak fiyatları, cumhuriyet mahallesi acil adak, cumhuriyet mahallesi acil kurbanlık, cumhuriyet mahallesi adak, cumhuriyet mahallesi en ucuz adak, cumhuriyet mahallesi en uygun kurbanlık, cumhuriyet mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, cumhuriyet mahallesi Kurbanlık Keçi, cumhuriyet mahallesi kurbanlık kuzu, cumhuriyet mahallesi ucuz kurbanlık