Esen Evler Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Esen Evler bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

esenevler mahallesi adak fiyatları, esenevler mahallesi acil adak, esenevler mahallesi acil kurbanlık, esenevler mahallesi adak, esenevler mahallesi en ucuz adak, esenevler mahallesi en uygun kurbanlık, esenevler mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, esenevler mahallesi Kurbanlık Keçi, esenevler mahallesi kurbanlık kuzu, esenevler mahallesi ucuz kurbanlık