İstiklal Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. istiklal mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

istiklal mahallesi adak fiyatları, istiklal mahallesi acil adak, istiklal mahallesi acil kurbanlık, istiklal mahallesi adak, istiklal mahallesi en ucuz adak, istiklal mahallesi en uygun kurbanlık, istiklal mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, istiklal mahallesi Kurbanlık Keçi, istiklal mahallesi kurbanlık kuzu, istiklal mahallesi ucuz kurbanlık