Koçullu Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Koçullu Adak Kurbanlık ,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

koçullu mahallesi adak fiyatları, koçullu mahallesi acil adak, koçullu mahallesi acil kurbanlık, koçullu mahallesi adak, koçullu mahallesi en ucuz adak, koçullu mahallesi en uygun kurbanlık, koçullu mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, koçullu mahallesi Kurbanlık Keçi, koçullu mahallesi kurbanlık kuzu, koçullu mahallesi ucuz kurbanlık