Mevlana Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ortadağ bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

mevlana mahallesi acil adak, mevlana mahallesi acil kurbanlık, mevlana mahallesi adak, mevlana mahallesi adak kesim yeri, mevlana mahallesi kurbanlık, mevlana mahallesi kurbanlık koç, mevlana mahallesi kurbanlık kuzu, mevlana mahallesi ucuz adak, mevlana mahallesi ucuz kurbanlık, mevlana mahallesi akika adak