Mustafa Adak Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Mustafa Kemal bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi acil adak, Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi acil kurbanlık, Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi adak, Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi adak kesim yeri, Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi kurbanlık,  Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi kurbanlık koç, Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi kurbanlık kuzu, Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi ucuz adak, Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi acuz kurbanlık,  Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi akika adak, Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi kurbanlık keçi, Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi kurbanlık koyun, Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi adaklık keçi, Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi adaklık kurbanlık, Mustafa kemal Mahallesi Mahallesi adaklık kuzu,