Orhangazi Mahallesi Adak Kurbanlık

Orhangazi Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ortadağ bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

orhangazi mahallesi acil adak, orhangazi mahallesi acil kurbanlık, orhangazi mahallesi adak, orhangazi mahallesi adak kesim yeri, orhangazi mahallesi kurbanlık, orhangazi mahallesi kurbanlık koç, orhangazi mahallesi kurbanlık kuzu, orhangazi mahallesi ucuz adak, orhangazi mahallesi ucuz kurbanlık, orhangazi mahallesi akika adak