Paşaköy Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ortadağ bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

paşaköy mahallesi acil adak, paşaköy mahallesi acil kurbanlık, paşaköy mahallesi adak, paşaköy mahallesi adak kesim yeri, paşaköy mahallesi kurbanlık, paşaköy mahallesi kurbanlık koç, paşaköy mahallesi kurbanlık kuzu, paşaköy mahallesi ucuz adak, paşaköy mahallesi ucuz kurbanlık, paşaköy mahallesi akika adak