Tantavi Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Tantavi mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Tantavi mahallesi adak fiyatları, Tantavi mahallesi acil adak, Tantavi mahallesi acil kurbanlık, Tantavi mahallesi adak, Tantavi mahallesi en ucuz adak, Tantavi mahallesi en uygun kurbanlık, Tantavi mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Tantavi mahallesi Kurbanlık Keçi, Tantavi mahallesi kurbanlık kuzu, Tantavi mahallesi ucuz kurbanlık