Ümraniye Esenşehir Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ümraniye Esenşehir mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Ümraniye Esenşehir mahallesi adak fiyatları, Ümraniye Esenşehir mahallesi acil adak, Ümraniye Esenşehir mahallesi acil kurbanlık, Ümraniye Esenşehir mahallesi adak, Ümraniye Esenşehir mahallesi en ucuz adak, Ümraniye Esenşehir mahallesi en uygun kurbanlık, Ümraniye Esenşehir mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Ümraniye Esenşehir mahallesi Kurbanlık Keçi, Ümraniye Esenşehir mahallesi kurbanlık kuzu, Ümraniye Esenşehir mahallesi ucuz kurbanlık