Veysel Karani Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ortadağ bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Veysel Karani mahallesi acil adak, Veysel Karani mahallesi acil kurbanlık, Veysel Karani mahallesi adak, Veysel Karani mahallesi adak kesim yeri, Veysel Karani mahallesi kurbanlık, Veysel Karani mahallesi kurbanlık koç, Veysel Karani mahallesi kurbanlık kuzu, Veysel Karani mahallesi ucuz adak, Veysel Karani mahallesi ucuz kurbanlık, Veysel Karani mahallesi akika adak