Esenkent Adak Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Kartal esentepe bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

[/kc_column_text][kc_image_gallery columns="3" image_size="full" alt_text="__empty__" _id="103275" images="980,981,982" type="grid" click_action="lightbox"][kc_column_text _id="646809"]

esenkent acil adak, esenkent acil kurbanlık, esenkent adak, esenkent adak kesim yeri, esenkent kurbanlık, esenkent kurbanlık koç, esenkent kurbanlık kuzu, esenkent ucuz adak, esenkent ucuz kurbanlık,esenkent akika adak

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]