Uğur mumcu mahallesi Adak Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Uğurmumcu  bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

uğur mumcu mahallesi acil adak, uğur mumcu mahallesi acil kurbanlık, uğur mumcu mahallesi adak, uğur mumcu mahallesi adak kesim yeri, uğur mumcu mahallesi kurbanlık, uğur mumcu mahallesi kurbanlık koç, uğur mumcu mahallesi kurbanlık kuzu, uğur mumcu mahallesi ucuz adak, uğur mumcu mahallesi ucuz kurbanlık,uğur mumcu mahallesi akika adak