Hekimbaşı Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Hekimbaşı mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

hekimbaşı mahallesi adak fiyatları, hekimbaşı mahallesi acil adak, hekimbaşı mahallesi acil kurbanlık, hekimbaşı mahallesi adak, hekimbaşı mahallesi en ucuz adak, hekimbaşı mahallesi en uygun kurbanlık, hekimbaşı mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, hekimbaşı mahallesi Kurbanlık Keçi, hekimbaşı mahallesi kurbanlık kuzu, hekimbaşı mahallesi ucuz kurbanlık