Huzur Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Huzur mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Huzur mahallesi adak fiyatları, Huzur mahallesi acil adak, Huzur mahallesi acil kurbanlık, Huzur mahallesi adak, Huzur mahallesi en ucuz adak, Huzur mahallesi en uygun kurbanlık, Huzur mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Huzur mahallesi Kurbanlık Keçi, Huzur mahallesi kurbanlık kuzu, Huzur mahallesi ucuz kurbanlık