ıhlamurkuyu Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. ıhlamurkuyu mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

ıhlamurkuyu mahallesi adak fiyatları, ıhlamurkuyu mahallesi acil adak, ıhlamurkuyu mahallesi acil kurbanlık, ıhlamurkuyu mahallesi adak, ıhlamurkuyu mahallesi en ucuz adak, ıhlamurkuyu mahallesi en uygun kurbanlık, ıhlamurkuyu mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, ıhlamurkuyu mahallesi Kurbanlık Keçi, ıhlamurkuyu mahallesi kurbanlık kuzu, ıhlamurkuyu mahallesi ucuz kurbanlık