Mimar Sinan Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ortadağ bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

mimar sinan mahallesi acil adak, mimar sinan mahallesi acil kurbanlık, mimar sinan mahallesi adak, mimar sinan mahallesi adak kesim yeri, mimar sinan mahallesi kurbanlık, mimar sinan mahallesi kurbanlık koç, mimar sinan mahallesi kurbanlık kuzu, mimar sinan mahallesi ucuz adak, mimar sinan mahallesi ucuz kurbanlık, mimar sinan mahallesi akika adak