Mehmet Akif Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ortadağ bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

mehmet akif mahallesi acil adak, mehmet akif mahallesi acil kurbanlık, mehmet akif mahallesi adak, mehmet akif mahallesi adak kesim yeri, mehmet akif mahallesi kurbanlık, mehmet akif mahallesi kurbanlık koç, mehmet akif mahallesi kurbanlık kuzu, mehmet akif mahallesi ucuz adak, mehmet akif mahallesi ucuz kurbanlık, mehmet akif mahallesi akika adak