Yavuz Selim Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ortadağ bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

yavuz selim mahallesi acil adak, yavuz selim mahallesi acil kurbanlık, yavuz selim mahallesi adak, yavuz selim mahallesi adak kesim yeri, yavuz selim mahallesi kurbanlık, yavuz selim mahallesi kurbanlık koç, yavuz selim mahallesi kurbanlık kuzu, yavuz selim mahallesi ucuz adak, yavuz selim mahallesi ucuz kurbanlık, yavuz selim mahallesi akika adak