Yunus Emre Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ortadağ bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

yunus emre mahallesi acil adak, yunus emre mahallesi acil kurbanlık, yunus emre mahallesi adak, yunus emre mahallesi adak kesim yeri, yunus emre mahallesi kurbanlık, yunus emre mahallesi kurbanlık koç, yunus emre mahallesi kurbanlık kuzu, yunus emre mahallesi ucuz adak, yunus emre mahallesi ucuz kurbanlık, yunus emre mahallesi akika adak