Parseller Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Parseller mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Parseller mahallesi adak fiyatları, Parseller mahallesi acil adak, Parseller mahallesi acil kurbanlık, Parseller mahallesi adak, Parseller mahallesi en ucuz adak, Parseller mahallesi en uygun kurbanlık, Parseller mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Parseller mahallesi Kurbanlık Keçi, Parseller mahallesi kurbanlık kuzu, Parseller mahallesi ucuz kurbanlık