Saray Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Saray mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Saray mahallesi adak fiyatları, Saray mahallesi acil adak, Saray mahallesi acil kurbanlık, Saray mahallesi adak, Saray mahallesi en ucuz adak, Saray mahallesi en uygun kurbanlık, Saray mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Saray mahallesi Kurbanlık Keçi, Saray mahallesi kurbanlık kuzu, Saray mahallesi ucuz kurbanlık