Kemal Türker Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ortadağ bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

kemal türker mahallesi acil adak, kemal türker mahallesi acil kurbanlık, kemal türker mahallesi adak, kemal türker mahallesi adak kesim yeri, kemal türker mahallesi kurbanlık, kemal türker mahallesi kurbanlık koç, kemal türker mahallesi kurbanlık kuzu, kemal türker mahallesi ucuz adak, kemal türker mahallesi ucuz kurbanlık, kemal türker mahallesi akika adak